Revita Hotel - Aleja Nadwiślańska 96, 05-410 Józefów k. Warszawy

Imprezy Plenerowe

Zapraszamy na Imprezę Plenerową

Duży, zielony teren i bezpośrednie dojście do jeziora to miejsce wręcz stworzone do imprez na świeżym powietrzu – wszelkiego rodzaju pikników firmowych, plenerowych kolacji, festynów, koncertów, imprez integracyjnych, które odbywają się w urokliwym ogrodzie wokół obiektu.

Choć wnętrza naszego hotelu są piękne, warto wyjść na zewnątrz i wykorzystać liczne możliwości, jakie daje jego wyjątkowa lokalizacja na terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasu i jeziora. Obiekt położony jest w spokojnej i zielonej okolicy nad jeziorem Łacha, otoczony pięknym 2,5-hektarowym parkiem, z miejscem grillowym i na ognisko.

Teren jest ogrodzony i oświetlony z dostępem do prądu. Obiekt wyposażony jest w węzły sanitarne, odpowiednie do obsługi imprez z dużą liczbą uczestników. Na naszym terenie możemy przyjąć do 1500 osób.

Zapewniamy pełną obsługę cateringową i kelnerską imprez, dysponujemy własnym zapleczem gastronomicznym. Teren i jego funkcjonalne zaplecze są ze sobą bezpośrednio skomunikowane. Na terenie obiektu dostępny jest parking dla autokarów i samochodów osobowych. Nad porządkiem i bezpieczeństwem imprez czuwa profesjonalna ochrona i służby porządkowe.

Ofertę dopasowujemy do oczekiwań i możliwości klienta, z maksymalnym nastawieniem na jakość i elastyczność.