Revita Hotel - Aleja Nadwiślańska 96, 05-410 Józefów k. Warszawy

Hotel Revita

Zapraszamy do Hotelu Revita
REVITA HOTEL W PODWARSZAWSKIM JÓZEFOWIE
Al. Nadwiślańska 96 05-410 Józefów koło Warszawy
woj. mazowieckie, Polska
Tel. (22) 789 54 63
Tel. 509 866 882
E-mail: nogalin@nogalin.pl
Pokój Cena za 1 nocleg 
Pokój 1 osobowy 220 PLN (śniadanie wliczone w cenę)
Pokój 2 osobowy 250 PLN (śniadanie wliczone w cenę)
Dostawka (3 osoby w pokoju) 320 PLN (śniadanie wliczone w cenę)

Położony w Józefowie, w pięknej, spokojnej i zielonej okolicy nad jeziorem Łacha, w odległości zaledwie 20 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Oferuje gościom wspaniały wypoczynek na łonie natury. Dojazd do hotelu prowadzi wygodną trasą szybkiego ruchu, drogą 801.

Okolice hotelu to obszar Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, gdzie można odbywać spacery, podziwiać przyrodę i odpoczywać na łonie natury. Obiekt otoczony jest przepięknym 2,5-hektarowym parkiem, który jest wspaniałym miejscem do wypoczynku. Okolica oferuje niezliczone możliwości relaksu i rekreacji.

Pokoje:
Revita hotel oferuje 10 pokoi dwuosobowych oraz 1 pokój jednoosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pokoje znajdują się w pięknym parterowym budynku stylizowanym na dworek szlachecki, gdzie wnętrza łączą w sobie nowoczesność i tradycyjny stylowy wystrój. Drewniane meble i stylowe lampy pozwolą gościom poczuć się jak w historycznym szlacheckim dworku. Pokoje posiadają: łazienkę, TV, dostęp do Internetu.

Hotel Revita jest doskonałą alternatywą dla zmotoryzowanych turystów i gości biznesowych. Goście przyjeżdżający do Warszawy służbowo lub w celach wypoczynkowych mogą, po całym dniu zwiedzania lub pracy, dojechać do hotelu w ciągu zaledwie 20 minut łatwą trasą szybkiego ruchu, aby znaleźć się w świecie ciszy i przyrody. Spokój, świeże powietrze, przepiękne lasy, uroczy ogród pozwolą zrelaksować się, wypocząć i zregenerować siły. Goście zmotoryzowani będą mogli łatwo i szybko przemieszczać się pomiędzy wielkim miastem pełnym atrakcji a cichym, spokojnym Józefowem, gdzie czeka na nich relaks na łonie natury, wśród lasów i łąk.